

15 231,75 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕДЖИНА РАДІКА БЕЖ МІРО МАРК
Модульна спальня Реджина складається з 14 елементів, виконана в стилі бароко і виглядає дуже ефектно завдяки кольоровій шовкографії, контур якої м'яко підкреслює орнамент декору. Фасади спальні прикрашені декоративними накладними елементами.
Даний гарнітур доступний в трьох колірних версіях: радіка беж, перо горіх та перо рубіно, тому дуже затребуваний користувачами. Меблі спальні Реджина будуть радувати Вас довгий час.
Ліжко «Реджина» – один з елементів модульної спальні Реджина. Чудовий вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн і практичність.
Характеристики:
Даний комплект виконаний з високоякісного матеріалу, фасади якого покриті глянцевим лаком. Фурнітура виготовлена на сучасному обладнанні за європейськими технологіями.
Матеріал корпусу: ламінована ДСП 18 мм
Матеріал фасаду: МДФ
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
- перо горіх;
- перо рубіно
Розміри:
Ширина: 1804 мм
Висота: 1230 мм
Довжина: 2185 мм
Спальне місце: 1600х2000 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 123 см |
| Длина кровати | 218.5 см |
| Ширина кровати | 180.4 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |