
4 999 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТВІСТ
Ліжко Твіст Matroluxe - для дитячої кімнати ключовий предмет меблів. Сучасна, зручна модель забезпечить здоровий сон і повноцінний відпочинок. Основою ліжка служить рамка з ламелями, яка в поєднанні з ортопедичним матрацом гарантує ідеально рівну поверхню з ортопедичними властивостями. Матрац в комплект ліжка не входить. Купити ліжко можна в складі дитячої кімнати Твіст або окремо, попередньо обравши тонування ДСП, яка підходить для вашого інтер'єру
Характеристики Ліжко Твіст Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - на вибір
Розміри:
Ширина: 940 мм
Глибина: 2030 мм
Висота: 700 мм
Розмір спального місця: 900*2000 мм.
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 94 см |
| Длина детской кровати | 203 см |
| Общая высота детской кровати | 70 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | односпальная |