
5 083 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТВІСТ
Пенал Твіст Matroluxe - сучасна модель для книг і декору на хромованих ніжках прикрасить дитячу кімнату, допоможе підтримати порядок. Укомплектований трьома полицями і однією нішею з роспашними дверцями, пенал є частиною дитячої кімнати Твіст. Міцна конструкція з ДСП виконується в різних варіантах тонування.
Комплектація Пенал Твіст Matroluxe:
Характеристики Стіл Твіст Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - на вибір
Розміри:
Ширина: 500 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 2000 мм
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 2000 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал |