
5 652 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТВІСТ
Шафа для одягу №1 Твіст Matroluxe - вузька шафа для одягу, компактна модель в дитячу кімнату, порадує вас і вашу дитину. Розпашні двері легко відкриваються виявляючи містку нішу з мікроліфтом для одягу і двома полицями. Купити шафу можна, як окремо так і в складі дитячої кімнати Твіст. Різні варіанти тонування ДСП дозволять вам підібрати шафу, яка підходить під ваш інтер'єр.
Комплектація Шафа для одягу №1 Твіст Matroluxe:
Характеристики Шафа для одягу №1 Твіст Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - на вибір
Розміри:
Ширина: 500 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 2000 мм
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Глубина шкафа | 400 мм |
| Ширина шкафа | 500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |