
6 390 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТВІСТ
Шафа для одягу №2 Твіст Matroluxe - неймовірно стильна модель стане справжньою знахідкою для інтер'єру дитячої кімнати. Конструкція з фотопринт на дверцятах є складовою частиною дитячої кімнати Твіст. Дверцята відкриваються легко, за допомогою системи відкривання Тip-on. Варто лише злегка натиснути на поверхню дверцят і вашій увазі відкриється містка ніша для одягу. Купити шафу ви можете вибравши свій варіант тонування ДСП, що підходить до вашого інтер'єру.
Комплектація Шафа для одягу №2 Твіст Matroluxe:
Характеристики Шафа для одягу №2 Твіст Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - на вибір
Розміри:
Ширина: 700 мм
Глибина: 452 мм
Висота: 1824 мм
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1824 мм |
| Глубина шкафа | 452 мм |
| Ширина шкафа | 700 мм |