
1 419 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТВІСТ
Полиця навісна відкрита Твіст Matroluxe - незамінний елемент модульної системи Твінс. Укомплектована відкритими нішами, які підійдуть для книг, фото, сувенірів. Підбір тону дозволяє придбати таку дитячу як для дівчинки, так і для хлопчика.
Характеристики Полиця навісна відкрита Твіст Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - на вибір
Розміри:
Ширина: 800 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 350 мм
Палітра кольорів для замовлення

При замовленні вироба з частковим використанням кольору ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо, зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 10%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: дуб родос світлий, горіх ліон світлий, горіх тьєполо - до вартості виробу додається + 16%
При замовленні вироба в кольорі ДСП: зебрано світлий (не фасадний), зебрано темний - до вартості виробу додається + 20%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество уровней | 2 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие дверок | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 350 мм |
| Глубина полки | 400 мм |
| Пол | Унисекс |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 800 мм |