





945 ₴
Ортопедичний ефект
Клас: середня м’якість
Розмір: 33×50х14 см
Упакування: поліетиленовий пакет з пластиковою ручкою
Склад чохла: 100% бавовна – виготовлений у Західній Європі
Наповнення: 100% гранульованийтермочутливий віскоеластик – виготовлений у Західній Європі
Особлива подушка «з пам’яттю» Vilena має зручну та правильну форму і складається із подрібненого віскоеластику (поролону «з пам’яттю»). Максимально швидко та комфортно пристосовується до форми Вашого тіла.
Детальний опис:
Особлива подушка «з пам’яттю» Vilena має зручну та правильну форму і складається із подрібненого віскоеластику (поролону «з пам’яттю»). Максимально швидко та комфортно пристосовується до форми Вашого тіла.
Термочутливий віскоеластик під дією Вашого тепла приймає форму голови та шиї і рівномірно розподіляє тиск, знімаючи напругу з м’язів. Це дозволяє уникнути головних болів та болю в шиї, а також зменшує ризик виникнення пролежнів.
Віскоеластик має відкриту, вентильовану структуру комірок, що відводить назовні надлишкове тепло протягом спання: подушка «дихає».
Легкий специфічний запах віскоеластику, який можна інколи відчути при розпакуванні подушки (особливо в холодну пору року), зникає за короткий час.
Особлива подушка «з пам’яттю» Vilena зроблена згідно до стандартів Oeko-Tex Standard 100 та є рекомендованою особам, схильним до алергій.
Завдяки застібці-блискавці чохол подушки можна легко зняти та випрати.
Рекомендовано час від часу «збивати» Особливу подушку «з пам’яттю» Vilena так, як і звичайну подушку з пір’я, для збереження її форми та для попередження злежування. Крім того, необхідно дотримуватись температурного режиму, аджесправжній віскоеластик набуває своїх цінних властивостей лише при кімнатній температурі.
Термін зберігання – необмежений.
Гарантійний термін використання – 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Anderssen |
| Страна производитель | Украина |
| Количество подушек в наборе | 1 шт |
| Наволочка | Нет |
| Наполнитель | Memory Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размеры подушки | |
| Высота подушки | 14 см |
| Длина подушки | 33 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Прямокутний |