





от 9 057 ₴
Односпальне ліжко «Соня 2» має не зовсім звичайну конструкцію, зроблену у вигляді стилізованого дивана. Це надає дитячій кімнаті сучасності і мобільністі. Відсутність гострих кутів робить ліжко «Соня 2» по-домашньому затишним.
Завдяки тому, що ліжко виготовлена з масиву натурального дерева ― в поєднанні з різноманітним текстилем, Ви зможете оформити інтер'єр своєї спальні на будь-який смак. «Соня 2» чарує нас своєю природністю і красивою текстурою дерева..
“Не можу стояти, коли інші працюють – піду полежу …… (Народне)"



Важливо! Різна щільність, структура та початковий відтінок деревини можуть впливати на колір кінцевого виробу. При оздобленні використовується постійна технологія. Взірці кольорів слід використовувати, як орієнтовні, з поправкою на природні характеристики дерева.

| Ліжко Соня 2 може комплектуватися підліжковими ящиками | |
![]() |
|
| Ящик підліжковий (корпус дсп сірий) Фасадна частина виконана з дерев'яного щита в колір ліжка, а корпус з ДСП (колір сірий) Ціна 870 грн. | Ящик підліжковий (боковини дерево) Фасадна частина та боковини виконані з дерев'яного щита в колір ліжка, а корпус з ДСП (колір сірий) Ціна 1010 грн. |
| Ламелі можна замовляти в двох варіантах: | |
| звичайні (відстань між ламелями 6,5 см | посилені (відстань між ламелями 2,5 см) доплата + 200 грн. на одне спальне місце |
|
Захисний бортик (90х30), см Бортик виконує роль захисту дитини від падіння Ціна 510 грн. |
|
Якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика
Максимальна кількість ящиків для ліжка “Соня 2″ – 2 ящики
Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами
Термін гарантії на ліжко Соня 2 складає 12 місяців
ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 46 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | односпальная |
| Материал изготовления каркаса | бук |
| Размер спального места | 80*190 |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 78 |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |