




3 840 ₴
Тумба приліжкова в спальню з натуральної деревини буку Т2 Естелла
Тумба Т2 виконана в строгому стилі, з використанням чітких, рівних ліній і прямих кутів. Ручки декоровані під срібло. Вона стане ідеальним доповненням до ліжок Афіна, Рената, Титан, Нота, Дует а також до комода Тесса.
Корпус і фасади Тумби Т2 виготовлені з буку, днище ― з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності. Всі деталі та кріплення заховані усередині, що покращує зовнішній вигляд виробу і створює міцну і надійну конструкцію.
Традиційно, в якості фурнітури використовуються телескопічні направляючі, що дозволяють плавно і безшумно висувати шухляди.
Тумба Т2 має дві місткі висувні шухляди.
Тумба пропонується у восьми варіантах кольору на Ваш смак.
![]() |
![]() |
КОЛЬОРОВА ГАММА:

Доплата за 107 колір для всіх моделей +50%
Технічні параметри:
Висота – 360 мм
Ширина – 480 мм
Глибина – 400 мм
Кількість висувних ящиків – 2
![]() |
- Салон-магазин Lux-mebli.net ― офіційний представник фабрики Естелла. - Найбільший склад готових ліжок. - Більше 300 ліжок в наявності. - Безкоштовна доставка по Україні. - Тільки в магазині Lux-mebli.net офіційна гарантія 24 месяца. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эстелла |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Орех темный, Ольха светлая, Красное дерево, Бук натуральный, Белый, Каштан, Орех светлый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 36 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |