




3 931 ₴
У дизайні прикроватной тумби В2 використовуються елементи класики, такі як плавні лінії, заокруглені кути, ручки, декоровані під «бронзу». Вона буде чудово поєднуватися з ліжками Венеція, Діана, Селена-Аурі, а також з комодом Вега, які мають схожий дизайн.
Корпус Тумби В2 і фасади виготовлені з бука, днище ― з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності, яка в 3 рази перевищує ДСП за показниками надійності. В якості фурнітури використовуються телескопічні направляючі, що дозволяють плавно і безшумно висувати ящики.
Всі деталі відрізняються найвищому якістю і надійністю, що дозволить Вам насолоджуватися цим предметом інтер'єру довгі роки.
Тільки до кінця місяця купуйте ліжко за спеціальними цінами і отримуйте доставку БЕЗКОШТОВНО!
![]() |
![]() |
КОЛЬОРОВА ГАММА:

Доплата за 107 колір для всіх моделей +50%
Технічні параметри:
Висота – 360 мм
Ширина – 480 мм
Глибина – 400 мм
Кількість висувних ящиків – 2
![]() |
- Салон-магазин Lux-mebli.net ― офіційний представник фабрики Естелла. - Найбільший склад готових ліжок. - Більше 300 ліжок в наявності. - Безкоштовна доставка по Україні. - Тільки в магазині Lux-mebli.net офіційна гарантія 24 месяца. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эстелла |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 36 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |