
2 207 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОЙ
Полиця навісна Джой Matroluxe - унікальна конструкція для підвищення функціональності інтер'єру і збільшення корисної площі. Стильна з веселим малюнком, розміщується на стіні, комплектується дверцятами відкидними вгору, які відкривають нішу, де зручно зберігати різні предмети побуту маленької принцеси.
Комплектація Полиця навісна Джой Matroluxe:
Характеристики Полиця навісна Джой Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + коричневий.
Розміри:
Ширина: 1100 мм
Глибина: 300 мм
Висота: 330 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Количество уровней | 1 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие дверок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 330 мм |
| Глубина полки | 300 мм |
| Персонажи | Собака |
| Пол | Для мальчиков |
| Фасады | ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1100 мм |