
12 275 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОЙ
Шафа Джой Matroluxe - зручна і практична для зберігання речей, іграшок та інших предметів побуту юної леді. Багатофункціональна конструкція складається з чотирьох секцій. Перша секція являє собою три висувних ящика. Ящики відкриваються легко до повного висунення. Три секції вище є окремими нішами, кожна з яких закривається двома дверцями. Ніша по середині укомплектована двома полицями. Ніша зверху, у вигляді антресолі, поділена перегородкою на дві рівні частини. Купити шафу можна окремо або в складі дитячого гарнітура Джой.
Комплектація Шафа Джой Matroluxe:
Характеристики Шафа Джой Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + коричневий.
Розміри:
Ширина: 800 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 2030 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 6 шт |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 400 мм |
| Глубина шкафа | 2030 мм |
| Ширина шкафа | 800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Собака |