


17 093 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕДЖИНА РАДІКА БЕЖ МІРО МАРК
Модульна спальня Реджина складається з 14 елементів, виконана в стилі бароко і виглядає дуже ефектно завдяки кольоровій шовкографії, контур якої м'яко підкреслює орнамент декору. Фасади спальні прикрашені декоративними накладними елементами.
Даний гарнітур доступний в трьох колірних версіях: радіка беж, перо горіх та перо рубіно, тому дуже затребуваний користувачами. Меблі спальні Реджина будуть радувати Вас довгий час.
Трьохдверна шафа з дзеркалом – один з елементів модульної спальні Реджина, яка чудово доповнить інтер'єр і дозволить зручно розмістити речі і одяг.
Характеристики:
Матеріал корпусу: ламінована ДСП 18 мм
Матеріал фасаду: високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 18 мм
Фурнітура представлена у вигляді елегантних і зручних ручок-скоб
Комбінація кольорів:
- радіка беж;
- перо горіх;
- перо рубіно
Розміри:
Ширина: 1450 мм
Висота: 2320 мм
Глибина: 595 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2320 мм |
| Глубина шкафа | 595 мм |
| Ширина шкафа | 1450 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 6 |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип шкафа | распашной |