

4 389 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ БАСЯ НОВА ОЛІМПІЯ СВІТ МЕБЛІВ
Комод Бася Нова - красивий комод, який буде відмінно доповнювати інтер'єр кімнати відпочинку. Комод Бася Нова Олімпія - елемент модульної спальні Бася Нова Олімпія. Має три місткі висувні шухляди на направляючих повного висування.
Гарнітур Бася Нова Олімпія від українського виробника Світ Меблів - сучасна модульна спальня з декоративними малюнками на фасаді. Для дизайну спальні вибрано стиль – арт-деко модерн. Корпус меблів забарвлений у чорний колір, фасад – у білий. Такий контраст додає особливий спектр спальні. Головними особливостями колекції Бася Нова Олімпія є мінімалістичний дизайн, модне поєднання кольорів та оригінальні принти на фасадах.
Корпус: чорний (ДСП).
Фасади: білий (лак, ДСП), художній друк.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Черный |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 120 см |
| Глубина комода | 46.5 см |
| Высота комода | 79.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Мир мебели |