
6 041 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЯБЛУЧКО
Пенал з шухлядою Яблучко Matroluxe - відкрита шафа для іграшок, книжок та всілякого декору. Стильна, красива конструкція порадує вас і вашу дитину. В наявності є висувний ящик, місткий і легкий в експлуатації.
Комплектація Пенал з шухлядою Яблучко Matroluxe:
Характеристики Пенал з шухлядою Яблучко Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + зелений.
Розміри:
Ширина: 800 мм
Глибина: 400 мм
Висота: 1750 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 4 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Форма стеллажа | прямой |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1750 мм |
| Глубина стеллажа | 400 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Девочка и Кролик |