

12 081 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЯБЛУЧКО
Шафа кутова Яблучко Matroluxe - містка конструкція з барвистим малюнком стане улюбленим предметом інтер'єру юної леді. Просторі полиці, два мікроліфта дозволять розмістити і зберегти в повному порядку весь одяг маленької модниці. Шафа складається з трьох секцій, кожна з яких відкривається за допомогою двох дверець. Всього в комплекті шість дверей. Купити кутову шафу ви можете в складі дитячої кімнати Яблучко або окремо.
Комплектація Шафа кутова Яблучко Matroluxe:
Характеристики Шафа кутова Яблучко Matroluxe:
Матеріал - ДСП
Колір - білий + зелений.
Розміри, мм: 900 х 900 х 400 x 2030.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Количество дверок | 6 шт |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 400 мм |
| Глубина шкафа | 2030 мм |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Девочка и Кролик |