

1 509 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ СВІТ МЕБЛІВ
Кухонний гарнітур «Оля» - «хіт продажів» кухонних меблів.
Тумба верхня В 50 "Оля" однодверна. З даної тумбою не хвилюйтеся про те, куди покласти трійку другу прянощів, пакетиків з приправами або кавовими зернами.
Корпус ДСП: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий
Фасади МДФ: арабіка, елегантний сірий софт, інжир, лаванда софт, каталонський жовтий, м'ята супермат, світлий какао, темний хакі, східний сапфір, чорний софттач, білий, сірий софт, світло-сірий софттач, світло-сірий структура супермат, дерево Трансільванія, біле дерево, клен, блакитна лагуна, дуб сонома, дуб трюфель.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Ольха светлая, Клен Светлый, Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, мм | 720 |