
1 574 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нижня Н 40 ДШ Марта Світ Меблів має дверцу та шухляду.
Корпус: білий, дуб борас, дуб сонома, дуб трюфель, індастріал, крем, лайм, чорний, світлий беж, попелястий, капучино, індиго, дуб артизан, дакар, графіт, арвуд світлий, лемограс, бетон темний, вугільний камінь, шовковий камінь, дуб Ендгрей
Фасад: білий, дуб сонома, попелястий, графіт, дуб крафт золотий
Матеріал (корпус і фасад): ДСП
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Елементи з висувними шухлядами, виготовляються в двох варіантах:
Розміри:
До тумби потрібна стільниця (купуються окремо):



| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти | Стандарт |