
1 888 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба верхня В 80 Марта Світ Меблів має дві дверцяти.
Корпус: білий, дуб борас, дуб сонома, дуб трюфель, індастріал, крем, лайм, чорний, світлий беж, попелястий, капучино, індиго, дуб артизан, дакар, графіт, арвуд світлий, лемограс, бетон темний, вугільний камінь, шовковий камінь, дуб Ендгрей
Фасад: білий, дуб сонома, попелястий, графіт, дуб крафт золотий
Матеріал (корпус і фасад): ДСП
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |