
877 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба верхня В 30 Марта Світ Меблів має одну дверцяту.
Корпус: білий, дуб сонома, графит (ДСП).
Фасад: дуб артизан-антрацит, аляска-індиго, крем- дакар, темний венге-світий венге, дуб трюфель-дуб сонома (ДСП).
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |