
1 211 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нижня під плиту Н 60Пл Марта Світ Меблів має одну висувну шухляду.
Корпус: білий, дуб сонома, графит (ДСП).
Фасад: дуб артизан-антрацит, аляска-індиго, крем- дакар, темний венге-світий венге, дуб трюфель-дуб сонома (ДСП).
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Елементи з висувними шухлядами, виготовляються в двох варіантах:
Можлива комплектація нижніх шухляд ніжкою регулюючою в кольорі (алюміній), замість царги 2.4 м.
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти | Стандарт |