







1 001 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба верхня кутова В 30КЗ Марта Світ Меблів має 2 полиці.
Корпус: білий, дуб борас, дуб сонома, дуб трюфель, індастріал, крем, лайм, чорний, світлий беж, попелястий, капучино, індиго, дуб артизан, дакар, графіт, арвуд світлий, лемограс, бетон темний, вугільний камінь, шовковий камінь, дуб Ендгрей
Фасад: білий, дуб сонома, попелястий, графіт, дуб крафт золотий
Матеріал (корпус і фасад): ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Лайм, Дуб сонома, Белый, Дуб крафт золотой, Графит, Капучино, Серый, Шато Индиго |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |