

1 164 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нижня кутова Н 30КЗ Марта Світ Меблів має 2 відділення з полицями.
Корпус: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий (ДСП).
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Розміри:
До тумби потрібна стільниця (купуються окремо):




| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый, Дуб крафт золотой, Графит, Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |