

5 927 ₴
Ліжко може бути виконане з ПІДЙОМНИМ МЕХАНІЗМОМ, доплата +4077грн.
Ліжко «Маргарита» - зручність і комфорт, загадка і натуралізм притаманні дизайну цьому ліжку. Завдяки різьбленим ніжок і мудрому узголів'я, потужна і витончена одночасно. У ній відчувається точність, надійність і краса. А як результат - відмінний відпочинок. Підстава для матраца міцні та довговічні дерев'яні лаги. За рахунок гратчастого каркаса, утвореного лагами відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, а також забезпечується повноцінний ортопедичний ефект вашого матраца. Як ліжко (з високим ізножьем), так і тахта (з низьким ізножьем), додатково може комплектуватися підйомним механізмом або ящиками для білизни. Ця додаткова комплектація створює дуже багато місця для зберігання речей і при цьому не захаращує простір спальної кімнати.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Підстава під матрац: дерев'яні лаги
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота узголів'я мм: 900
Висота ізножья ліжка мм: 670
Довжина (+ до розміру матраца) мм: 120
Ширина (+ до розміру матраца) мм: 70
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90 см |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 97 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |