







6 298 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ МАРГАРИТА ЕЛІТ МІКС МЕБЛІ КАШТАН
Приліжкова тумба Маргарита з рамковими фасадами з колекції Еліт від відомого українського постачальника меблів Мікс Меблі стане вишуканою родзинкою, завдяки якій ви відчуватимете максимальний комфорт. Вона ідеально виглядатиме поряд з ліжком та комодом з цієї ж колекції, завершуючи неймовірно гарний комплект для спальні. Тумба виготовлена з натурального масиву дерева вільха. Дві висувні шухляди на роликових направляючих. Різьблений цоколь та карниз.
Місткі шухляди для зберігання речей з металевимиі декоративнимиі ручквми. Розташуйте на тумбі світильник і ви завжди матимете можливість провести вечір за читанням книги. Також завдяки наявності у виробу висувних шухляд, ви зможете зберігати в ньому безліч різноманітних дрібниць, таких як: косметика, книги, прикраси та багато іншого.
Габаритні розміри:
Матеріал: натуральное дерево, масив вільхи.
Колір: каштан
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Декоративные элементы | металл |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |