









3 276 ₴
Приліжкова тумба Соната Мікс Меблі з колекції Елегант стане незамінним компонентом в спальній кімнаті. З одного боку, виріб невеликий і компактний. Але варто враховувати і функціональність моделі: тумба Соната характеризується місткістю, тому з її покупкою питання про розміщення найнеобхідніших речей у спальні більше вам не виникне.
До того ж, такі меблі, як тумба Соната, заслужено можна назвати прикрасою інтер'єру спальні. Класичний дизайн у поєднанні з глибоким, насиченим кольором темного горіха складуть воістину чудову композицію. Тумба складається з двох висувних шухляд, де Ви легко зможете зберегати усі необхідні речі і аксесуари в Вашої спальні. Завершальна деталь образу – акуратні металеві ручки кольору срібла.
Тумба приліжкова Соната Елегант - відмінне доповнення до інтер'єру спальні, стильне і функціональне.
Габаритні розміри:
Матеріал: МДФ ламінований.
Колір: темний горіх.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Декоративные элементы | МДФ, металл |
| Корпус тумбы | МДФ ламинированный |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | МДФ ламинированный |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |