
от 10 833 ₴
Розкладне крісло «Денні» буде гарною окрасою вашої кімнати чи будинку. Зручне посадочне місце в поєднанні з елегантними підлокітниками зробить ваш відпочинок по-справжньому приємним . Виготовлено крісло з високоякісних екологічночистих матеріалів, за рахунок чого крісло буде виглядати новим і красивим довгі роки. Декоративне оздоблення з ніжними втяжками створює неповторний рельєфний ефект. Крісло розкладне «Денні» за допомогою системи трансформації єврокнижка з легкістю перетворюється в зручне одномісне спальне місце розміром 206х65 см.
Технічні характеристики:
Усередині пружинний блок, ППУ (пінополіуретан) підвищеної щільності
Каркас ― збірний
щитові елементи ДСП, ВДП
багатошарова березова фанера
дерев'яний брус (сосна або хвойні породи деревини)
Комплектація ― без ніші для білизни
Механізм трансформації ― єврокнижка
Габаритні розміри: довжина: 1000 мм; ширина: 850 мм.
Розміри спального місця: довжина: 2060 мм; ширина: 650 мм.
КАТАЛОГ ОББИВОЧНИХ МАТЕРІАЛІВ:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lefort |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип спального места | гостевой вариант |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 85 см |
| Ширина | 100 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 1 шт |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 206 см |
| Ширина спального места | 65 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, фанера |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Основание спального места | ДСП, ДВП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | зависимый пружинный блок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Обивочный материал | Ткань |
| категорія тканин | 1 |