

1 164 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АДЕЛЬ СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нижня Н30КЗ Адель має два відділення з полицями.
Корпус: білий, дуб сонома, графіт (ДСП).
Фасади: червоний перламутр, чорна галактика (глянець, МДФ).
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Розміри:
До тумби потрібна стільниця (купуються окремо):



| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Белый, Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |