
734 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ МАРТА СВІТ МЕБЛІВ
Полки В 20 Марта Світ Меблів має одну три полиці.
Корпус: білий, дуб сонома, графит (ДСП).
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Белый, Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 720 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |