



2 225 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ СВІТ МЕБЛІВ
Кухонний гарнітур Оля - хіт продажів кухонних меблів.
Тумба нижня Н 97 Оля однодверна. Це потрібна річ на будь-якій кухні!
Корпус: білий, дуб сонома, графіт (ДСП).
Фасади: дуб трюфель, дуб сонома, клен, білий, вільха, яблуня (МДФ).


Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Яблоня светлая, Ольха светлая, Клен Светлый, Дуб сонома, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |