








9 240 ₴
Обідній стіл Дублін Мікс Меблі з колекції Лофт з оригінальною стільницею - сучасний обідній стіл для стильної кухні або вітальні. Каркас виконаний з натурального дерева - масиву ясена, оснащений рівними рівними ніжками і додатковими металевими опорами. Підпоркі надають додаткову міцність. Двоколірна стільниця із МДФ шпонована з'єднана у вигляді пазла в цікавій комбінації.
Незвичайна модель відмінно підійде для сучасної кухні, їдальні, дачі, також його можна використовувати в альтанці або на веранді.
Габаритні розміри:
Каркас, ніжки: ясен натуральний, сірий (дерево, масив ясена, метал)
Стільниця: ясен натуральний+горіх (МДФ шпонований)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Ясень натуральный + орех |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |