







12 116 ₴
Стіл розкладний обідній Рондо Мікс Меблі з колекції Лофт з масивною стільницею - класичний представник комфортних та респектабельних меблів для інтер'єру вітальні. Каркас виконаний з масиву ясена в кольорі горіх ідеально поєднується зі стільницею МДФ шпонованої в кольорі натурального ясена. Розкладна конструкція легко трансформується, що дозволяє збільшити кількість місць. Простий і стильний дизайн моделі Рондо прикрасить вітальню або обідню кімнату.
Стіл обідній розкладний Рондо з колекції Лофт - це обов'язковий атрибут теплої сімейної обстановки і затишку, який повинен бути в кожному домі. Великий стіл з натуральними поєднаннями кольорів ясена та горіха виглядає неймовірно вишукано і легко і стане яскравим акцентом інтер'єру в стилі лофт, або будь-якого іншого сучасного інтер'єру.
Габаритні розміри:
Каркас, ніжки: горіх (дерево, масив ясена)
Стільниця: ясен натуральний (МДФ шпонований)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Бежевый |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1300 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1700 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1300 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет (оттенок) мебели | Горіх, Ясен натуральний |