





2 652 ₴
Обідній стілець без підлокітників Рондо Мікс Меблі з колекції Лофт виготовлений із масиву ясена у сучасному стилі. Оснащений зручною спинкою та стійкими ніжками, розміщеними під кутом. Гарний і комфортний елемент меблів буде довгі роки не втрачати первісної краси за рахунок якісного виконання.
Оригінальний зовнішній вигляд данної моделі завдяки поєднанню двох кольорів дерева.
Дізайн стільця виконаний в трьох витончених комбінаціях кольорів: дуб + білий, горіх + білий, горіх + ясен натуральний. Такі комбінації ідеально підійдуть для інтер'єру в стилі лофт або будь-якого іншого типу сучасних інтер'єрів.
Габаритні розміри:
Каркас: горіх (дерево, масив ясена).
Спинка, сидіння: ясен натуральний (фанера шпонована ясенем).
Варіанти виконання:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 820 мм |
| Глубина | 465 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | Ясень, натуральное дерево |
| Ножки | Ясень, натуральное дерево |
| Фасады | МДФ крашеный, натуральное дерево |
| цвет меблі | білі+дуб |