
от 18 545 ₴
Кухонний куток "Софія-2" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складаються з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма:

Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Кожні додаткові 10 см кутка вартують 600грн.
Параметри: 150 х 110 см вiд кута .
Довжина лавки:
Матерiал - вiльха.
Характеристики:
Кухонний куток Софія 2
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Орбита |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие короба для хранения | Да |
| Состояние | Новое |
| Сторона угла | взаимозаменяемый |
| Тип мебели | кухонный уголок |
| Габаритные размеры уголка | |
| Высота сиденья уголка | 450 мм |
| Высота уголка с учетом спинки | 890 мм |
| Глубина сиденья уголка | 330 мм |
| Глубина уголка | 1100 мм |
| Длина уголка | 1500 мм |
| Габаритные размеры табурета | |
| Высота табурета | 44 мм |
| Глубина табурета | 31 мм |
| Ширина табурета | 31 мм |
| Габаритные размеры лавки | |
| Глубина лавки | 44 мм |
| Длина лавки | 110 мм |
| Состав кухонного уголка | |
| Диван угловой | 1 шт |
| Раскладной стол | Нет |
| Стол | Да |
| Табурет | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 90 мм |
| Ширина стола | 60 мм |
| Комплектация уголка | |
| Короб для хранения | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Столешница стола | шпон |