

14 729 ₴
Двоярусне дитяче ліжко «Капітошка» вражає своїми формами, якістю та зручністю. На ній зручно не просто спати, а й грати, і самому придумувати оригінальні ігри. Це справжній маленький дитячий куточок. Вона дуже міцна і якісна, так як виготовлена з натуральної сировини-масиву берези- довговічного і зносостійкого матеріалу. Підстава для матраца міцні та довговічні дерев'яні лаги. За рахунок гратчастого каркаса, утвореного лагами відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, а також забезпечується повноцінний ортопедичний ефект вашого матраца. Додатково може комплектуватися ящиками для білизни. Ця додаткова комплектація створює дуже багато місця для зберігання речей або іграшок і при цьому не захаращує простір дитячої кімнати.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Підстава під матрац: дерев'яні лаги
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота узголів'я мм: 1910
Висота ізножья ліжка мм: 1910
Довжина (+ до розміру матраца) мм: 70
Ширина (+ до розміру матраца) мм: 130
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 197 см |
| Глубина детской кровати | 93 см |
| Общая высота детской кровати | 191 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |