

13 156 ₴
Ну хто в дитинстві не любив лазити на горище? Адже там стільки таємниць і відкриттів! Таке ліжко прекрасно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати і наповнить її свіжим вітром допитливості, мрії і радості. А на додаток - зручність, надійність, затишний сон з посмішкою на дитячому личку. Внизу, під спальним місцем, щоб не захаращувати простір дитячої кімнати, можна розмістити стіл або диван. Вона дуже міцна і якісна, так як виготовлена з натуральної сировини-масиву берези- довговічного і зносостійкого матеріалу. Підстава для матраца міцні та довговічні дерев'яні лаги. За рахунок гратчастого каркаса, утвореного лагами відбувається регулярна циркуляція повітря і вологи, а також забезпечується повноцінний ортопедичний ефект вашого матраца.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Підстава під матрац: дерев'яні лаги
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота узголів'я мм: 1810
Висота ізножья ліжка мм: 1810
Довжина (+ до розміру матраца) мм: 70
Ширина (+ до розміру матраца) мм: 90
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 197 см |
| Глубина детской кровати | 89 см |
| Общая высота детской кровати | 181 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Нет |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Да |