

от 15 275 ₴
Комод з натурального дерева в спальню/вітальню Адель Єлісєєвські меблі
Комод «Адель» виконаний в стилі елегантної класики. Він виглядає напрочуд струнким і витонченим предметом інтер'єру. При цьому в його великі ящики поміститься безліч корисних речей і не виникне відчуття захаращення простору вашої кімнати. Може бути вузьким (шириною 70 см) і широким (шириною 110 см), світлим і темним, але завжди якісним, зробленим з натурального дерева. Такий комод надає кімнаті значності, а ще заряджає простір духом надійного родинного вогнища.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 1000
Глибина мм: 450
Ширина мм: 1100 або 700
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 100 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |