

14 196 ₴
Туалетний будуарний столик з дерева в спальню Вільям Єлісєєвські меблі
Туалетний стіл «Вільям» елегантний, витончений, але при цьому дуже надійний, зроблений з натурального матеріалу - масиву берези, задовольнить смак самої вишуканої модниці. Його м'які риси наводять на думки про спокій і благодать у вашій спальні, і про те, що краса є скрізь і завжди.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 750
Глибина мм: 400
Ширина мм: 900
Дзеркало мм: 700/940
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | волнообразный |
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 94 см |
| Высота зеркала | 70 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 90 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 75 см |