



от 15 690 ₴
Туалетний будуарний столик з дерева в спальню Радіусний Єлісєєвські меблі
Туалетний стіл «Радіусний» виконаний в класичному стилі, елегантний і функціональний, симетричні лінії надають йому старовини, кращий варіант для всіх любителів оригінальної класики. Такий туалетний стіл стійкий і надійний - в його містких ящиках можна тримати будь-які предмети туалету. Він допоможе створити комфортну і ергономічну зону, в якій ви будете приділяти час тільки собі. Може бути однотумбовий і двотумбовий, світлим і темним, але завжди якісним, зробленим з натуральної сировини.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 750
Глибина мм: 400
Ширина мм: 1200 або 900
Дзеркало мм: 1000/900 або 700/900
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | радиусный |
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 4 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 70 см |
| Высота зеркала | 90 см |
| Материал изготовления | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 90 см |
| Глубина столика | 40 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 75 см |