

4 790 ₴
Тумба приліжкова з дерева в спальню Вільям Єлісєєвські меблі
Тумба приліжкова «Вільям» елегантна, витончена, повітряна, але при цьому дуже надійна, якісна, так як зроблена з натурального матеріалу - масиву берези. Виконана в класичному стилі, здатна задовольнити смак самої вишуканої модниці.Несе в собі відразу кілька функцій. В її мініатюрний скриньку поміститься безліч потрібних дрібниць, на неї можна поставити настільну лампу або будильник, а ще вона відіграє величезну роль у створенні гармонійного інтер'єру вашої спальні.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 470
Глибина мм: 360
Ширина мм: 550
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 34 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |