
4 901 ₴
Тумба приліжкова з дерева в спальню Анюта Єлісєєвські меблі
Тумба приліжкова «Анюта» - елегантна, надійна, функціональна, здатна радувати око будь-якого поціновувача сучасної класики. Якісна, виготовлена з натурального матеріалу - масиву берези. Виконує відразу кілька функцій. В її місткі ящики поміститься безліч потрібних дрібниць. На неї можна поставити настільну лампу або будильник, а ще вона відіграє величезну роль у створенні гармонійного інтер'єру вашої спальні.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 470
Глибина мм: 310
Ширина мм: 500
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 31 см |
| Высота тумбы | 47 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |