




960 ₴
Стілець Ultiss виготовлений із міцного пластику, який дуже стійкий до механічних пошкоджень.
Володіє високою стійкістю до перепадів температури, не вбирає запахів і рідин, не шкідживий для здоров'я, легко чиститься і не потребує спеціального догляду. А вишукані дерев'яні ніжки з металевими перекладинами забезпечують особливу надійність і стійкість.
Ергономічна спинка і зручне сидіння забезпечують високий комфорт і зручність під час роботи або відпочинку.
Доступний в двох класичних відтінках: білому та чорному, які красиво зможуть доповнити будь-який інтер'єр
Характеристики:
Матеріал: Пластик
Матеріал каркасу: Дерево бук
Кольор: Чорний
Розміри:
Висота: 840 мм
Ширина: 490 мм
Глибина: 530 мм
Вага: 3,6 кг
Максимальне навантаження на стілець: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук светлый |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |