






от 27 434 ₴
Кутовий диван Редфорд 21 гармонійно встане в кутку невеликої кімнати. Ця модель - зменшена альтернатива найбільшому кутовому дивану Редфорд 32. Зручна пишна спинка створить незабутній комфортний відпочинок на дивані. Механізм трансформації телескоп дозволить легко перетворити диван в спальне місце. Завдяки знімним підлокітникам такий диван не вимагає наявності широких дверних отворів.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина кутового дивану (см): | 255 |
| Глибина (см): | 100 |
| Висота (см): | 95 |
| Висота сидіння (см): | 55 |
| Глибина сидіння (см): | 49 |
| Габарити у складеному стані (см): | 255 x 190 x 95 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 255 х 232 х 95 |
|
|
|
| Спальне місце (см): | 120 х 190 |
Наповнення: пружинний блок, пенополіурітан.
Механізм трансформації: телескоп
Ящик для білизни: є.
Каркас: хвойні породи дерева.
Несучі елементи і частини підвіщеного НАВАНТАЖЕННЯ:
тверді породи дерева, фанера.
Короб и кришка білізняного ящика: фанера, ламіноване ДСП, ДВП.
Підлокітнікі: дерево, ДСП, ДВП, фанера.
З'єднання дерев'яних конструкцій: шиповка, клей, скоби, Саморізи.
Упаковка: поліетилен, картон.
Тканини імпортного виробництва в асортименті.
Гарантія якості 18 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Телескоп |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 95 см |
| Высота посадочной части дивана | 55 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 95 см |
| Высота спального места | 55 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 100 |
| Длина дивана | 255 м |
| Подлокотник | 2 (шт.), ткань |
| категорія тканин | 1 Категорія |