





от 22 337 ₴
Кутовий диван «Скіл В» стане для Вас неперевершеним місцем відпочинку і релаксації, завдяки своїй подвійний пружині типу «бонель», класичним дерев'яним бічним бильця, що додає всій конструкції якоїсь загадковості і легкості, а також системі розкладки «єврокнижка» і якісних наповнювачів, які забезпечують більш ортопедичний ефект, завдяки якому Ви зможете як слід виспатися.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина кутового дивану (см): | 220 |
| Глибина (см): | 90 |
| Висота (см): | 90 |
| Висота сидіння (см): | 48 |
| Глибина сидіння (см): | 73 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 135 х 220 х 90 |
|
Характеристики кутового дивана |
|
| Спальне місце (см): | 135 х 195 |
| Механізм трансформації: | Єврокнижка |
| Наповнення дивана: | Пружина Бонель, Пружина Змійка, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
| Каркас кутового дивану: | хвойні породи дерева |
| Універсальний куток: | Ні |
Меблеві тканини*Вартість дивану вказана в першій категорії
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 90 см |
| Высота посадочной части дивана | 48 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 90 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 135 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинная змейка |
| Подлокотник | натуральное дерево |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | пружинная змейка, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 90 |
| Длина дивана | 220 м |
| Категорія тканини | 1 категорія |
| Опоры | натуральне дерево |