




от 8 933 ₴
|
Габаритні розміри: |
|
|
Ширинв крісла (см): |
120 |
|
Глибина (см): |
100 |
|
Висота (см): |
90 |
|
Висота сидіння (см): |
50 |
|
Габарити в розкладеному стані (см): |
120 х 100 х 100 |
|
Характеристики крісла: |
|
|
Наповнення крісла: |
Пружина Боннель |
|
Ніша для білизни: |
Відсутня |
|
Каркас крісла: |
Сосновый брус 4,5 х 4,5 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота с учетом спинки | 90 см |
| Высота сидения | 46 см |
| Глубина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Основа сиденья | пружинная змейка |
| Комплектация | |
| Подлокотники | Да |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Механизм трансформации спального места | нерозкладне |
| Подлокотник | подушки |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |