

1 677 ₴
Табурет кухонний з дерева Сінгл (ніжки дуб) Лофт Мікс Меблі
Табурет "Сінгл" - це двоколірний табурет з натурального дерева з колекції "Лофт" . Табурет виконаний в трьох витончених комбінаціях кольорів: дуб + білий, горіх + білий, білий + ясен натуральний.Такі комбінації ідеально підійдуть для інтер'єру в стилі лофт або будь-якого іншого типу сучасних інтер'єрів.
Табуретки малогабаритні, їх легше сховати під стіл або затишний куточок і при необхідності дістати. Табурет виконаний з натурального дерева ясеня. Ясень - чудове дерево, яке не поступається по міцності і твердості дубу, до того ж стійке до деформацій. Для більшої стійкості ніжки розміщені під кутом.Такій табурет буде добре виглядати і на кухні, і в їдальні.
Характеристики:
Довжина-330м
Глибина -330мм
Висота-450мм
Колір: комбінація:
сідушка біла + каркас і ніжки дуб
сідушка біла+ каркас і ніжки горіх
сідушка ясен натуральний каркас и ніжки білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Користувацькi характеристики | |
| Ножки | шпонированный дуб |