







от 19 437 ₴
Диван «Буковель» ― величний і красивий, немов карпатські гори, неймовірно вигадливий, немов карпатські ліси і чистий, як карпатські річки. У цій моделі переплелися національні традиції, еклектика, сучасний дизайн і натуральні, екологічно чисті матеріали, які надають цьому дивану, ще більш неповторною унікальності та естетичності.
Його міцний і довговічний каркас, вирізаний з соснового бруса, лаконічний і стриманий стиль колірної гами оббивки, незрівнянно м'які і міцні тканини, дерев'яні ламелі та пружинний блок типу «бонель», а також механізм розкладки ― «єврокнижка» змушують закохатися в диван «Буковель» , буквально, з першого погляду.
|
Габаритні розміри: |
|
| Ширина дивану (см): | 216 |
| Глибина (см): | 97 |
| Висота (см): | 88 |
| Висота сидіння (см): | 44 |
| Габарити у складеному стані (см): | 216 х 97 х 88 |
| Габарити в розкладеному стані (см): | 216 х 145 х 88 |
|
Характеристики дивана: |
|
| Спальне місце (см): | 145 х 190 |
| Механізм трансформації: | Єврокнижка |
| Наповнення дивана: | Пружина Бонель, Ламелі, Пінополіуретан |
| Ніша для білизни: | Присутня |
| Каркас дивану: | хвойні породи дерева |
Додаткова плата за задню планку дивана:
1 категорія-586 грн. 2 категорія-620 грн. 3 категорія-655 грн. 4 категорія-690 грн. 5 категорія -690 грн.
6 категорія-793грн. 7 категорія-827грн. 8 категорія-861грн. 9 категорія-861грн 10 категорія-1035 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Вика |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 88 см |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Размеры спального места | |
| Высота от пола | 88 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Декоративная полка | в подлокотниках |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Основание спального места | пружинный блок |
| Подлокотник | гнутая фанера |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальное место | деревянные ламели, пружинный блок, пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 97 |
| Длина дивана | 216 м |
| категорія тканин | 1 Категорія |