



22 460 ₴
Двоярусні ліжка – це найвірніший варіант облаштування дитячої спальні, якщо її простір ділять кілька діток. На відміну від стандартних моделей, двоярусне ліжко Скандинавія Мікс Меблі з колекції Уют має одну особливість - нижнє та верхнє спальне місце відрізняються по ширині. Така конструкція буде дуже доречною, якщо вік ваших дітей суттєво різниться. На верхньому ярусі передбачена наявність захисних планок з усіх чотирьох сторін ліжка. Для виробництва ліжка було обрано масив дерева сосни.
Двох'ярусне ліжко Скандінавія виготовлене в стилі мінімалізм. Воно поєднує в собі простоту і вишуканість. Ліжко ідеально підійде до будь-якої дитячої кімнати. Модель може укомплектовуватися підліжковими ящиками, в які можна скласти великий об'єм речей. Основа під матрац ламелі.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
I ярус спальне місце: 140 х 200 см
II ярус спальне місце: 90 х 200 см
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни).
Колір: темний горіх.
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Розміри спального місця I яруса | 140 см х 200 см |
| Розміри спального місця II яруса | 90 см х 200 см |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 148 см |
| Длина детской кровати | 212 см |
| Общая высота детской кровати | 170 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 13 |