


11 882 ₴
Двоярусне дерев'яне ліжко Кіра Мікс Меблі з колекції Уют з драбинкою і захисним бортиком виготовлене з масиву сосни. Конструкція ліжка Кіра розроблена таким чином, що дозволяє роз'єднати яруси на два повноцінні одномісні ліжка. Ви можете демонтувати ліжка, використовувати яруси окремо один від одного, використовуючи таким чином двоярусне ліжко як два односпальні. Основою під матрац служать ламелі.
Завдяки цікавому дизайнерському рішенню ліжко допоможе заощадити простір, звільнивши місце для ігор. Ліжко Кіра від виробника Мікс Меблі - відмінне доповнення інтер'єру дитячої.
Ортопедичний матрац купується окремо, його розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Габаритні розміри:
Спальне місце 80 х 200 см.
Матеріал: натуральне дерево (масив сосни).
Колір: темний горіх.
Комплектується 2-ма шухлядами за окрему плату.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Дно кроватки | деревянные ламели |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Комплектация | |
| Выкатной стол | Нет |
| Защитный бортик | Да |
| Лестница-комод | Нет |
| Матрас | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Стандартная лестница | Да |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Стол | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 86 см |
| Длина детской кровати | 208 см |
| Общая высота детской кровати | 175 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |