

от 61 360 ₴
Шафа 3-х дверна-це справжня класика. Завдяки своєму класичному зовнішньому вигляду, буде ідеально виглядати в будь-якому інтер'єрі кімнати. Він комфортний, надійний і міцний, так як виконаний з натуральної сировини - масиву берези. Будь він світлим або темним, виглядає однаково самодостатнім. Може бути з класичними рамковими або фільонками фасадами. Така шафа надає кімнаті значності, а ще заряджає простір затишком і теплотою.
Характеристики:
Матеріал: дерево
Сорт дерева: береза
Фарбування: поліуретанові лаки і морилки італійської компанії ICA
Сертифікація: згідно зі стандартами
Розміри:
Висота мм: 2200
Глибина мм: 600
Ширина мм: 1800
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Елисеевская мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Фасади | рамковий фасад |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 600 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |